CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Rezerwacja oferty!!! Atrakcyjna oferta domu w doskonałej lokalizacji Łap, ul. Świerkowa 1A - cicha i spokojna okolica.

Rezerwacja oferty!!! Atrakcyjna oferta domu w doskonałej lokalizacji Łap, ul. Świerkowa 1A – cicha i spokojna okolica.

  • 115 Sq Ft
  • 2 Bathrooms
  • 3 Bedrooms

Rezerwacja oferty!!!

Polecamy nieruchomość zabudowaną domem mieszkalnym murowanym wraz z budynkiem gospodarczym w rewelacyjnym miejscu Łap przy ul. Świerkowej 1A.

LOKALIZACJA – dom usytuowany jest  w otoczeniu domów jednorodzinnych w Łapach przy ulicy Świerkowej 1A z drogą dojazdową wyłożoną pol-brukiem  do posesji oraz ciągiem chodników dla pieszych. Ciche i spokojne miejsce – ślepa ulica – poruszają się tu tylko mieszkańcy osiedla. Dobre położenie lokalizacyjne: niedaleko szkoła, przedszkole, kościół, sklepy itp.

DOM – murowany, o powierzchni użytkowej 115 mkw.

Parter (79mkw): obszerny salon, miejsce na jadalnię, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Wymieniona cała elektryka (w całym domu) oraz po całym dole rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe.

Piętro: 3 sypialnie, garderoba, łazienka (do remontu).

Do domu doprowadzona prąd, woda oraz kanalizacja; możliwość podłączenia gazu – doprowadzony jest do bramy wjazdowej.

Na działce znajduje się budynek gospodarczy wraz z dwoma garażami w bryle budynku łącznie około 51 mkw oraz kotłownia i pomieszczenie magazynowe na strychu. Ogrzewanie domu  – piec na ekogroszek – doprowadzone rurami pod ziemią bezpośrednio do domu z budynku gospodarczego.

DZIAŁKA – duża ładna działka o powierzchni 1164 mkw. Szerokość 25m, głębokość 46m. Całość działki ogrodzona i ładnie zagospodarowana dużo drzewek owocowych, krzewów i nasadzeń. Atutem jest plac zabaw, który oferowany może być za dodatkową dopłatą. Działka drenażowana  –  położone są 3 nitki drenażowe, dzięki którym można regulować poziom wody. Przy deszczach woda odprowadzana jest do kolektora sanitarnego.

GORĄCO POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż  Aleksandra Mika tel. 530 – 002 – 432 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.