CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Do Wynajęcia piękna sala bankietowa wraz z pomieszczeniami

Do Wynajęcia piękna sala bankietowa wraz z pomieszczeniami

  • 460 Sq Ft

Piękna sala bankietowa wraz z pomieszczeniami przynależnymi do wynajęcia w Surażu przy ulicy 11-go Listopada 13, powiat Białystok. Wykończenie łączy funkcjonalność z nowoczesnością , a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują doskonałe możliwości do prowadzenia działalności bankietowo-cateringowych.

SALA – zlokalizowana na parterze budynku z nowoczesnym i gustownym wykończeniem. Cały obiekt składa się z bardzo przestrzennej sali głównej o łącznej powierzchni 146 wraz z szatnią łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Możliwość zorganizowania imprezy maksymalnie dla 170 osób.

Następnie mniejsza sala tzw. bankietowa z niezależnym wejściem z podwórka oraz z podjazdem dla niepełnosprawnych o powierzchni 82 mkw z możliwością zorganizowania imprezy dla maksymalnie 80 osób. Dodatkowo piękny dębowy bar. Do sali przynależne duże łazienki z przystosowanie dla osób niepełnosprawnych oraz wyjście na obszerny taras.

Kuchnia w pełni wyposażona w profesjonalne sprzęty typy stół gazowy, piekarnik, lodówki.

Ponadto dużo dodatkowych pomieszczeń typy zmywalnia, pomieszczenie dla kelnerów, magazynki, chłodnia, obieralnia itp.

Łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń około 460 mkw.

Bardzo fajny obiekt do wynajęcia z myślą dla osób ambitnych chcących prowadzić działalność bankietowo-cateringową.

Lokal w pełni wyposażony, możliwość prowadzenia działalności od zaraz.

LOKALIZACJA – obiekt położony w Surażu przy ulicy 11-go Listopada 13 w niewielkiej odległości od Łap zaledwie 9 km, od Białegostoku 25 km gdzie do budowanej trasy szybkiego ruchu około 8 km. Malownicze tereny leśne oraz wypoczynkowe nad rzeką.

Koszt miesięcznego wynajmu : 4 800 złotych netto w tym centralne ogrzewanie. Dodatkowo płatne woda i prąd (liczniki) oraz wywóz śmieci.

Dodatkowo przewidziana kaucja na zabezpieczenie ewentualnych zniszczeń do uzgodnienia z właścicielami.

GORĄCO POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.