CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

REZERWACJA OFERTY!!! Dom parterowy z poddaszem Łapy ul. Bociańska, działka 1007 mkw

REZERWACJA OFERTY!!! Dom parterowy z poddaszem Łapy ul. Bociańska, działka 1007 mkw

  • 110 Sq Ft

REZERWACJA OFERTY!!!

Polecamy nieruchomość zabudowaną domem mieszkalnym drewnianym wraz z budynkami gospodarczymi w najwyżej położonym miejscu Łap u zbiegu ulic Bociańskiej oraz Granicznej.

LOKALIZACJA – Zlokalizowana w osiedlu domów jednorodzinnych w Łapach przy ulicy Bociańskiej 19 z asfaltową drogą dojazdową do posesji oraz ciągiem chodników pieszych. Dobre położenie lokalizacyjne niedaleko szkoła, przedszkole, kościół, sklepy itp.

DOM – do zamieszkania drewniany z mieszkalnym poddaszem o łącznej powierzchni około 110 mkw z możliwością mieszkania dwóch rodzin. Mniejsza cześć mieszkalna to dwa bardzo kształtne, ustawne pokoje wraz z osobną kuchnią i łazienką. Większa część to dwa pokoje na parterze wraz kuchnią i łazienką oraz dwa przytulne pokoiki na poddaszu, każdy z niedużą łazienką.

Do domu doprowadzona prąd, woda oraz kanalizacja oraz możliwość podłączenia gazu od ul. Bociańskiej zaledwie kilka metrów.

Na działce posadowiony budynek gospodarczy wraz z garażem w bryle budynku łącznie około 60 mkw.

DZIAŁKA – duża ładna działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1007 mkw . Całość działki ogrodzona i ładnie zagospodarowana dużo drzew, krzewów i nasadzeń

OPCJA ZAMIANY – istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w przedziale metrażowym pomiędzy 45mkw a 60 mkw tylko maksymalnie do II piętra.

GORĄCO POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha licencjonowany pośrednik nieruchomości nr uprawnień 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.