CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Rezerwacja oferty!!! Doskonała oferta Lokalu mieszkalnego - Nowsze budownictwo

Rezerwacja oferty!!! Doskonała oferta Lokalu mieszkalnego – Nowsze budownictwo

  • 55 Sq Ft
  • 1 Bathrooms
  • 3 Bedrooms

******Rezerwacja oferty!!!******

Polecamy bardzo funkcjonalny lokal mieszkalny składający z dużego salonu oraz dwóch ustawnych sypialni, kuchni, łazienki wraz z wc oraz dużego balkonu o łącznej powierzchni 54,70 mkw.

Nowsze budownictwo blok z 1998 roku ładnie prezentujący się z zewnątrz z przestronną klatką schodową, parkingami przy bloku w doskonałej lokalizacji Łapy przy ulicy 11-go Listopada 8.

Salon ściany malowane bez widocznych śladów użytkowania, podłoga panel, sypialnie ściany częściowo malowane i tapetowane, podłoga panel. Kuchnia meble kuchenne w cenie, glazura i terakota. Duża łazienka wraz z wc gdzie udało się usytuować wannę oraz prysznic. Przedpokój szafy pod zabudowę w cenie, podłoga terakota.

Wymieniona stolarka okienna sierpień tego roku. Usytuowane na III piętrze. Mieszkanko bardzo przytulne, czyste bardzo dobrze utrzymane do zamieszkania od zaraz. Do lokalu przynależne bardzo duże pomieszczenie piwniczne o powierzchni 14,10 mkw.

Dodatkowo możliwość kupna murowanego garażu stanowiącego odrębną własność o powierzchni 24 mkw zlokalizowanego zaledwie 300 m od mieszkania. Do budynku doprowadzony prąd wraz z siłą.

GORĄCO POLECAMY!

POMAGAMY W UZYSKANIU KORZYSTNYCH KREDYTÓW NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Możliwość obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.