CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Działka budowlana 1464 mkw, spokojna lokalizacja okolice Łap

Działka budowlana 1464 mkw, spokojna lokalizacja okolice Łap

  • 1464 Sq Ft

******DOSKONAŁA OFERTA ******

Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną położoną niedaleko od Łap bo zaledwie kilka kilometrów, a dokładnie Łapy Dębowina przy głównej drodze asfaltowej w lokalizacji budujących się nowych domków jednorodzinnych, super miejsce dla rodzin ceniących sobie spokój, ciszę, naturę, tereny leśne oraz dobre sąsiedztwo.

Powierzchnie łączna działki to dokładnie 1464 mkw o następujących wymiarach szerokość z przodu działki od ulicy to 22 m, zaś koniec 12 m oraz długość około 75 m.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług i rzemiosła o charakterze nieuciążliwym, w ramach których dopuszcza się przekształcenie istniejącej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej w zabudowę bardziej intensywną szeregową lub bliźniaczą. Pozostała cześć działki około 10 metrów od końca działki przeznaczona jest pod tereny rolne.

Do działki doprowadzony prąd oraz umiejscowiona skrzynka elektryczna na działce, dodatkowo wypuszczona na działkę kanalizacji od głównego kolektora sanitarnego. Woda biegnie w ulicy z możliwością przyłączenia do nowo wybudowanego budynku mieszkalnego

Bardzo cicha i spokojna lokalizacja budujących się nowych domków rodzinnych, idealne miejsce na budowę pierwszego wymarzonego swojego domu jednorodzinnego.

GORĄCO POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości indywidualnie łatwo trafić baner na działce lub po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.