CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Działka przemysłowa przy trasie Łapy-Białystok

Działka przemysłowa przy trasie Łapy-Białystok

  • 2595 Sq Ft

******DOSKONAŁA OFERTA – TRENY PRZEMYSŁOWE******

Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę pod tereny przemysłowe położoną w Uhowie przy dwupasmowej drodze wojewódzkiej nr 682 w odległości zaledwie 400 m od ronda z boczną dojazdową drogą asfaltową.

Powierzchnia działki to około 2595 mkw, szerokość z przodu działki około 33 m oraz głębokość około 79 m.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod tereny przemysłowe, składów, magazynów (28P) z dopuszczeniem lokalizacji usług wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi nie nieuciążliwymi dla otoczenia.

Na końcu działki stacja trafo służąca do transformacji napięcia z średniego na napięcie niskie. Linia wodociągowa we wsi Uhowo oddalona o 900 m lub inny lepszy pomysł na wodę – budowa własnej studni głębinowej, gdzie sprawdziła się na sąsiednich działkach.

Doskonała lokalizacja przy trasie szybkiego ruchu w odległości zaledwie 4 km od Łap, 20 km do Białegostoku (15 minut spokojne jazdy samochodem) oraz 36 km Wysokie Mazowieckie.

Bardzo przystępna cena: około 110 złotych za 1 metr kwadratowy.

GORĄCO POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości indywidualnie łatwo trafić Widoczny baner z trasy) lub po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725

pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości

85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.