CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Piękna działka 1250 mkw niedaleko rzeki w miejscowości Waniewo

Piękna działka 1250 mkw niedaleko rzeki w miejscowości Waniewo

  • 1250 Sq Ft

Przedstawiamy państwu nieruchomość stanowiącą działkę niezabudowaną we wsi Waniewo gmina Sokoły.

Powierzchnia działki wynosi 1250 mkw, uzbrojenie to prąd, woda oraz kanalizacja w budowie. Możliwość dojazdu z dwóch stron działki drogami asfaltowymi.

Waniewo zlokalizowane w odległości około 28 km od Białegostoku, 14 km od Łap i 13 km od gminnej miejscowości Sokoły.

Świetna lokalizacja nieruchomości w bardzo spokojnym i cichym miejscu z dala od miejskiego hałasu z wieloma atrakcjami rekreacyjnymi zaledwie 200 m do kładki przez Narew oraz plaży w Waniewie.

Kilka informacji dotyczących atrakcji turystycznych:

 

We wsi Waniewo znajduje się kładka edukacyjno-przyrodnicza w poprzek rzeki Narew na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego, ma długość 1050 metrów i łączy dwie wsie – Waniewo i Śliwno.

Największą atrakcją ścieżki jest konieczność pięciokrotnej przeprawy przez przepływające przez bagna strumyki i rozlewiska rzeki Narew na ruchomych pomostach umocowanych na linach.

Mniej więcej pośrodku trasy mieści się wieża widokowa, z której można podziwiać panoramę doliny. Druga wieża jest na brzegu rzeki w Waniewie.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

GORĄCO POLECAMY!!!

MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA NIERUCHOMOŚCI PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TERMINU Z OSOBĄ PROWADZĄCĄ SPRZEDAŻ: Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725, tel. 602-669-993.

© Continental Agencja Nieruchomości.