CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe, ścisłe centrum Łap

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe, ścisłe centrum Łap

  • 70 Sq Ft
  • 1 Bathrooms
  • 4 Bedrooms

******DOSKONAŁA OFERTA LOKALU MIESZKALNEGO******

Polecamy bardzo funkcjonalny, przestronny lokal mieszkalny składający z czterech pokoi w tym z dużego salonu oraz trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oddzielnie wc oraz dużego balkonu o łącznej powierzchni 70,60 mkw, usytuowane na trzecim ostatnim piętrze.

Blok po termomodernizacji ładnie prezentujący się z zewnątrz, odremontowaną i czystą klatką schodową oraz parkingami przy bloku w doskonałej lokalizacji praktycznie ścisłe centrum w niedalekiej odległości do PKP, PKS,sklepów, przedszkola, przychodni itp w Łapach przy ulicy Piwnej 5.

Salon ściany malowane bez widocznych śladów użytkowania, podłoga panel, sypialnie ściany malowane oraz tapetowane, podłoga panel. Kuchnia meble kuchenne w cenie, glazura i terakota. Łazienka z wanną oddzielne wc, glazura i terakota.

Wymieniona stolarka okienna. Usytuowane na III piętrze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanko bardzo przytulne, czyste, bardzo dobrze utrzymane. Do lokalu przynależne duże pomieszczenie piwniczne ponad 10 mkw

Klasyczna oferta zamiany na lokal mieszkalny 2 lub 3 pokojowy do 55 mkw na niskim piętrze czyli parter lub pierwsze piętro w lokalizacji przy centrowej Łap (Kopernika, Osiedlowa, Piaskowa itp.)

GORĄCO POLECAMY!

Możliwość obejrzenia osobistego nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.