CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

***REZERWACJA OFERTY*** Siedlisko 2644mkw - dom drewniany, budynek gospodaczy

***REZERWACJA OFERTY*** Siedlisko 2644mkw – dom drewniany, budynek gospodaczy

  • 2644 Sq Ft
  • 4 Bedrooms

***REZERWACJA OFERTY****

Nieruchomości siedliskowa zabudowana domem drewnianym parterowym oraz budynkiem gospodarczymi murowanymi położona we wsi Zdrody Nowe nr 28 gmina Poświętne.

Dom drewniany parterowy o powierzchni 70 mkw składający się z trzech pomieszczeń przechodzonych w tym kuchni do przeremontowania pod własne możliwości oraz gust.

Woda, kanalizacja i prąd doprowadzone do domu oraz studia blisko domu i budynku gospodarczego. W ulicy biegnie nitka gazowa z możliwością przyłącza do domu.

Dodatkowo budynek gospodarcze murowany o powierzchni 48 mkw.

Duża piękna działka o łącznej powierzchni 2644 mkw. Dojazd do działki z utwardzonej drogi gminnej.

Dodatkowo możliwość kupna działki z możliwością zabudowy w bliskiej odległości od siedliska zaledwie 50 mkw o łącznej powierzchni 2885 mkw o wymiarach szerokość 26 m oraz długość 107 mkw za cenę ofertową 140 000 złotych.

Doskonała lokalizacja komunikacyjna z bliskim dostępem do stacji kolejowej na trasie Białystok-Warszawa, gdzie obecnie jest modernizowana w takie udogodnienia jak tuner drogowy, perony z przejściami podziemnymi oraz parkingi.

Nieruchomości w niedalekiej odległości od: Poświętnego 6 km, Sokół 8 km, Łap 14 km, Białegostoku 38 km oraz Wysokiego Mazowiecka 24 km.

POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości indywidualnie (łatwo trafić baner na bramie) lub po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725

pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości CONTinental 85-715-59-20.www.nieruchomosci-lapy.pl

© Continental Agencja Nieruchomości.