CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Siedlisko okolice Łap plus grunty rolne 1,75 ha

Siedlisko okolice Łap plus grunty rolne 1,75 ha

  • 60 Sq Ft
  • 3 Bathrooms
  • 1 Bedrooms

Nieruchomości siedliskowa zabudowana domem drewnianym parterowym oraz budynkami gospodarczymi: murowanym i drewnianym oraz stodołą drewnianą położona we wsi Płonka Strumianka nr 48 gmina Łapy.

Dom drewniany parterowy o powierzchni 60 mkw składający się z trzech pomieszczeń przechodzonych w tym kuchni do przeremontowania pod własne możliwości oraz gust.

Woda, kanalizacja i prąd doprowadzone do domu. Dodatkowo budynek gospodarcze murowany o powierzchni 80 mkw, stodoła drewniana o powierzchni 80 mkw oraz budynek gospodarczy drewniany o powierzchni 40 mkw.

Duża piękna działka o łącznej powierzchni 1947 mkw o wymiarach szerokość przód 28 m – tył 38 m, zaś głębokość 57 m.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową w obrębie której dopuszcza się: zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej oraz usługi nieuciążliwe dla środowiska.

Dodatkowo w cenie ofertowej ziemia rolna w obrębie wsi Płonka Strumianka w tym: grunty orne, lasy, grunty zadrzewione i zakrzewione, łąki oraz nieużytki o łącznej powierzchni 1,56 ha.

Nieruchomości w niedalekiej odległości od: Łap 5 km, Sokół 11 km, Białegostoku 35 km oraz Wysokiego Mazowiecka 27 km.

POLECAMY!

Możliwość obejrzenia nieruchomości indywidualnie (łatwo trafić baner na bramie) lub po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725

pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości CONTinental 85-715-59-20

© Continental Agencja Nieruchomości.