CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

**REZERWACJA**Super przytulne mieszkanko 3 pokojowe, 48 mkw

**REZERWACJA**Super przytulne mieszkanko 3 pokojowe, 48 mkw

  • 48 Sq Ft
  • 1 Bathrooms
  • 3 Bedrooms

******REZERWACJA******

Bardzo przytulne mieszkanko 3 pokojowe z funkcjonalnym rozkładem z korytarza do wszystkich pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 48 mkw z balkonem położone na trzecim piętrze zlokalizowane w Łapach przy ulicy Długiej 68.

Mieszkanie do zamieszkania, składające się z salonu o powierzchni prawie 13 mkw z wyjściem na balkon oraz dwóch sypialni ponad 9 mkw jak również kuchni około 6 mkw oraz oddzielnie łazienki i wc.

Okna plastikowe w całym lokalu. Ściany gipsowane, malowane, tapetowane. Podłoga panele oraz gres korytarz i kuchnia. Łazienka i wc glazura, terakota. Kuchnia glazura, terakota meble kuchenne cenie lokalu. W pokoju meble pod zabudowę również w cenie.

Do lokalu przynależne pomieszczenie piwniczne o powierzchni prawie 5 mkw. Blok po termomodernizacji, czyste klatki schodowe oraz parking przy bloku.

Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, blisko przedszkole nr 2, sklep dosłownie dwa kroki, przychodnia, kościół itp….

GORĄCO POLECAMY!

POMAGAMY W UZYSKANIU KORZYSTNYCH KREDYTÓW NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Możliwość obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.