CONTinental Nieruchomości - Łukasz Bukłaha

Rezerwacja oferty!!! Tanie jednopokojowe mieszkanie w Łapach.

Rezerwacja oferty!!! Tanie jednopokojowe mieszkanie w Łapach.

  • 37 Sq Ft
  • 1 Bathrooms
  • 1 Bedrooms

Rezerwacja oferty!!!

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37,2 mkw zlokalizowane w budynku gdzie znajduje się sześć niezależnych mieszkań położone w Łapach przy ulicy Warszawskiej 1. Składające się z pokoju o powierzchni 17,7 mkw, przechodniej kuchni o powierzchni 13,6 mkw, przedpokoju 4,6 mkw oraz małej łazienki 1,5 mkw.

Lokal położony na pierwszym piętrze do kapitalnego remontu w lokalu doprowadzony prąd, woda oraz kanalizacja, brak centralnego ogrzewania, gdzie trzeba we własnym zakresie rozprowadzić czy to w postaci konika, piecyka na węgiel czy opał albo ogrzewanie na prąd.

Do lokalu przynależne oddzielne pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na podwórku o powierzchni około 8 mkw. Mieszkanie bez czynszowe tylko bieżące opłaty czyli woda, prąd, podatek oraz we własnym zakresie ogrzewanie.

Dobra lokalizacja, blisko szkoła podstawowa, sklep, PKP, kościół itp……..

POLECAMY!!!!

Możliwość obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20.

© Continental Agencja Nieruchomości.